Vyhledávání
S*W* - ShineWeb.cz - Tvorba www a Marketing

www stránky, e-shopy, aplikace, marketing

* Vyberte si řešení, které Vám vyhovuje, ne takové, které Vám nutí ostatní. Měli byste vědět o všech možnostech a rozhodovat se svobodně. Náš přístup je lidský, ne B2B či B2C, ale H2H, human to human.

Audit www stránek

Audit www stránek

Od začátku internetu nastal v internetových technologiích obrovský boom, který sebou nesl také nutnost rychlého vývoje a přizpůsobování se potřebám klientů. Je tak dnes naprostou realitou, že již rok nebo dva roky staré internetové stránky jsou doslova staré, resp. zastaralé a neodpovídající moderním trendům. Ne vždy je samozřejmě taková situace kritická nebo něčemu škodí. Valná většina internetových standardů se neustále vyvíjí, byť již ne s takovou rychlostí a intenzitou jako v letech minulých, a nese sebou jistou známku zpětné kompatibility, co se programové části týče. Jinak se má ale situace u projektů, které mají prodávat a být neustále v kontaktu s vyhledávacími stroji a nástroji. V tomto případě je skutečně bezpodmínečně nutné držet tempo vývoje webu nebo e-shopu s vývojem těchto technologií za účelem trvalého růstu.

Protože většinu aspektů vývoje není bohužel možné laikem jednoduše posoudit, nabízíme možnost odborného a nezávislého auditu Vašich stránek nebo e-shopu. Na základě tohoto auditu pak budete schopni určit jakým směrem a jakým způsobem chcete dále svůj web rozvíjet nebo vylepšovat a zároveň budete mít zpětnou vazbu ke zhotoveným webům s ohledem k času od jejich vytvoření.

Výstupem auditu je protokol obsahující metriky a naměřené resp. vypočítané hodnoty parametrů potřebných k posuzování jednotlivých součástí auditu spolu s doporučeními na jejich možné zlepšení.

V případě zájmu o audit www stránek nebo e-shopu nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktech, resp. pomocí kontaktního formuláře.

 

Kontaktujte nás:

Kontaktní formulář:
* povinné
Kontaktní údaje:

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu, e-mailu i pomocí uvedeného formuláře, který odešle zadaná data stejně jako Váš e-mail.

 

  • E-mail: info@shineweb.cz

 

QR vizitka

Uložte si rychle a jednoduše bez opisování naši vizitku pro případ potřeby na svém mobilní telefonu nebo tabletu.

statistika