Vyhledávání
S*W* - ShineWeb.cz - Tvorba www a Marketing

www stránky, e-shopy, aplikace, marketing

* Vyberte si řešení, které Vám vyhovuje, ne takové, které Vám nutí ostatní. Měli byste vědět o všech možnostech a rozhodovat se svobodně. Náš přístup je lidský, ne B2B či B2C, ale H2H, human to human.

Tvorba webu

Tvorba webu

Tvorba webu spočívá v několika fázích. Pokud jen nastíním, zvolím hesla: doména, hosting, grafický návrh, zakódování, šablona, redakční systém, modul e-shopu, optimalizace pro vyhledávače a mnohé další. Jedná se o komplexní práci s webem, která zaručí, že web resp. e-shop bude použitelný a při vhodném a správném použití i úspěšným projektem.

Úspěšný projekt je vždy potřeba řešit po všech stránkách a myslet předem na celou řadu věcí. Znalosti těchto věcí jsme si již dávno osvojili, zdokonalujeme je a jsme čím dál lepší. Není třeba, aby jste Vy znali vše. Postačí kdýž svůj záměr vložíte do správných rukou, ve kterých se neztratí ani nezkončí hned v počátcích.

Pokud tedy máte v úmyslu mít své vlastní profesionální nternetové stránky, kontaktujte nás, rádi Vám s nimi poradíme a pomůžeme.

 

Kontaktujte nás:

Kontaktní formulář:
* povinné
Kontaktní údaje:

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu, e-mailu i pomocí uvedeného formuláře, který odešle zadaná data stejně jako Váš e-mail.

 

  • E-mail: info@shineweb.cz

 

QR vizitka

Uložte si rychle a jednoduše bez opisování naši vizitku pro případ potřeby na svém mobilní telefonu nebo tabletu.

statistika