Vyhledávání
S*W* - ShineWeb.cz - Tvorba www a Marketing

www stránky, e-shopy, aplikace, marketing

* Vyberte si řešení, které Vám vyhovuje, ne takové, které Vám nutí ostatní. Měli byste vědět o všech možnostech a rozhodovat se svobodně. Náš přístup je lidský, ne B2B či B2C, ale H2H, human to human.

O společnosti ShineWeb.cz

Naše společnost vznikla již v dávných dobách počátku internetu a vždy se zabývala vším okolo intenetu, internetových technologií a marketingu.

Máme tak na svědomí nepočítaně vlastních úspěšných internetových projektů i projektů pro širokou veřejnou a státní instituce.

V tento okamžik náš tým sestává z více než 25ti odborníků od grafiků až po marketingové specialisty. Spolupracujeme s celou řadou specialistů a firem v oblasti IT. Využíváme nejmodernějších a nejspolehlivějších technologíí pro uchovávání Vašich dat. Umíme uspokojit i nejnáročnější zákazníky a dokážeme vytvořit zcela individuální kampaně, aplikace a mnohé další.

Mimo projektů pro zákazníky vyvíjíme aplikace a internetové služby i pro naše vlastní účely nebo jen pro budoucí uspokojení trhu. Můžete se tak u nás setkat i s již hotovými unikátními řešeními právě Vašeho budoucího projektu což značně prolevňuje Vaše náklady na koupi takovéto aplikace. A protože náklady jsou často tím nejsilnějším argumentem při koupi eshopu či www stránek zabýváme se již delší dobu i oživováním, optimalizací a úpravami opensource řešení jakými jsou Wordpress, Joomla a další.

Portfolium našich služeb je skutečně široké což je způsobeno také naší strategií, která je zároveň naším motem a přístupem k zákazníkovi. H2H - Human to human. Tato strategie / zkratka značí, že se snažíme být maximálně individuální a ke každému klientovi přicházet s respektem, nápadem a především individuální péčí.

 

statistika