Vyhledávání
S*W* - ShineWeb.cz - Tvorba www a Marketing

www stránky, e-shopy, aplikace, marketing

* Vyberte si řešení, které Vám vyhovuje, ne takové, které Vám nutí ostatní. Měli byste vědět o všech možnostech a rozhodovat se svobodně. Náš přístup je lidský, ne B2B či B2C, ale H2H, human to human.

Marketing

Marketing

Zabýváme se marketingem internetovým, ale i klasickým. Zpracováváme SWOT analýzy, točíme a fotíme reklamu ve spolupráci s renomovanými fotografy a režiséry. Velice úzce spolupracujeme s vybranými rádii. Umíme propagovat značku, výrobek nebo společnost na všech marketingových frontách.

Co se týče online marketingu jsme školení odborníci pro tvorbu kampaní a reklamy skrze veškerá "reklamní" internetová média. Na denní bázi klientům korigujeme a řídíme jejich kampaně pro propagaci a řízený prodej na světových srovnávačích a vyhledávačích.

Spolupracujeme mimo jiné s tiskem a internetovými médii, kterými díky našim kontaktům, dokážeme na vhodná místa umístit PR články či PR rozhovory.

V případě zájmu o naše marketingové služby nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktech, resp. pomocí kontaktního formuláře.

 

Kontaktujte nás:

Kontaktní formulář:
* povinné
Kontaktní údaje:

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu, e-mailu i pomocí uvedeného formuláře, který odešle zadaná data stejně jako Váš e-mail.

 

  • E-mail: info@shineweb.cz

 

QR vizitka

Uložte si rychle a jednoduše bez opisování naši vizitku pro případ potřeby na svém mobilní telefonu nebo tabletu.

statistika