Vyhledávání
S*W* - ShineWeb.cz - Tvorba www a Marketing

www stránky, e-shopy, aplikace, marketing

* Vyberte si řešení, které Vám vyhovuje, ne takové, které Vám nutí ostatní. Měli byste vědět o všech možnostech a rozhodovat se svobodně. Náš přístup je lidský, ne B2B či B2C, ale H2H, human to human.

Pronájem www a e-shopu

pronájem www nebo e-shopu

Jedním z rozvíjejícím se oborů tvorby www stránek a e-shopů je jejich pronájem. Celý princip je velmi podobný např. pronájmu bytu. Ve většině případů se jedná o klasický pronájem hotového řešení na dobu neurčitou, po kterou platíte poplatky za užívání aplikace. Do ceny pronájmu se promítá množství vystaveného zboží v případě e-shopu, množství editovatelných podstránek v případě internetových stránek a množství a druh zvolených funkcionalit. Ve finále takto nájemce platí za něco, co není jeho.

V našem případě jsme se však rozhodli jít poněkud jinou cestou a to doslova tou leasingovou. V případě zájmu o pronájem e-shopu nebo internetových stránek Vám bude vykalkulována cena Vaší aplikace a tuto budete formou pronájmu splácet po dohodnutou dobu. Při řádném splácení po uplynutí doby splácení a splacení dohodnuté částky aplikace přechází do Vašeho majetku. De facto se tak v podstatě jedná o splácení zakoupených internetových stránek nebo e-shopu.

Náš pronájem www stránek nebo e-shopu je prostředkem jak levně a bez plné hotovosti pořídit požadovanou aplikaci. A protože se jedná o aplikaci již hotovou, její nasazení je také velmi rychlé a svého e-shopu nebo www stránek se tak můžete dočkat do 24 hodin od dodání podkladů a potvrzení dohody o poskytování našich služeb.

Pokud máte zájem o levný a rychlý leasing internetových stránek nebo e-shopu, kontaktujte nás na níže uvedených kontaktech nebo použijte uvedený kontaktní formulář.

 

Kontaktujte nás:

Kontaktní formulář:
* povinné
Kontaktní údaje:

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu, e-mailu i pomocí uvedeného formuláře, který odešle zadaná data stejně jako Váš e-mail.

 

  • E-mail: info@shineweb.cz

 

QR vizitka

Uložte si rychle a jednoduše bez opisování naši vizitku pro případ potřeby na svém mobilní telefonu nebo tabletu.

statistika