Vyhledávání
S*W* - ShineWeb.cz - Tvorba www a Marketing

www stránky, e-shopy, aplikace, marketing

* Vyberte si řešení, které Vám vyhovuje, ne takové, které Vám nutí ostatní. Měli byste vědět o všech možnostech a rozhodovat se svobodně. Náš přístup je lidský, ne B2B či B2C, ale H2H, human to human.

Správa www stránek a e-shopů

Správa www stránek a e-shopů

Umíte se svým časem zacházet efektivně? Nechcete, nemůžete nebo dokonce už i nestíháte se zabývat prací na svých internetových stránkách nebo plněním e-shopu zbožím a jeho fotografiemi? S námi toto ani řešit nemusíte.

Zajistíme Vám komfortní plný servis Vašich internetových stránek, tak aby byly neustále aktuální, bez chyb a se správnými informacemi či fotografiemi. Zpracujeme za Vás veškeré dodané materiály tak, aby byly použitelné na Vašem webu. Budeme měnit a upravovat zboží a jeho ceny na vašem e-shopu dle Vaší direktivy. Jsme schopni Vám poskytnout až 24h servis s okamžitou reakcí na Vaše podněty.

Za svou práci si ručíme a dosahujeme stoprocentní kvality našich úprav a příspěvků mnohonásobnými kontrolami dle našeho ověřovacího protokolu. Disponujeme týmem, který je školený na obsluhu všech dostupných a veřejně známých redakčních systémů a e-shopů. Náš tým si umí poradit s každým problémem, který může standardně při editaci čehokoliv na Vašich stránkách nastat. Obsahy vždy zálohujeme.

V případě zájmu o naše služby v oblasti podpory www a e-shopů nás můžete kontaktovat na níže uvedených kontaktech, resp. pomocí kontaktního formuláře.

 

Kontaktujte nás:

Kontaktní formulář:
* povinné
Kontaktní údaje:

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu, e-mailu i pomocí uvedeného formuláře, který odešle zadaná data stejně jako Váš e-mail.

 

  • E-mail: info@shineweb.cz

 

QR vizitka

Uložte si rychle a jednoduše bez opisování naši vizitku pro případ potřeby na svém mobilní telefonu nebo tabletu.

statistika