Vyhledávání
S*W* - ShineWeb.cz - Tvorba www a Marketing

www stránky, e-shopy, aplikace, marketing

* Vyberte si řešení, které Vám vyhovuje, ne takové, které Vám nutí ostatní. Měli byste vědět o všech možnostech a rozhodovat se svobodně. Náš přístup je lidský, ne B2B či B2C, ale H2H, human to human.

Webdesign a redesign

Redesign

Webdesign resp. redesign spočívá v návrhu grafické podoby internetových stránek dle tématu a požadavků klienta. Oboje vychází ze společných prvků, v případě redesignu pak ještě navíc často z původního designu. Webdesign je hlavní vlastností webu.

Úspěšné weby mají úspěšný design. Líbivý a kvalitní webdesign dělá stránky úspěšnými a přitažlivými masám uživatelů.

Ve webdesignu platí oproti jiným designům poněkud jiná pravidla, která je ale nutno velice důsledně dodržovat. Je nutné design webu navrhovat, tak aby vůbec šel realizovat. Realizací webdesignu do webové stránky rozumím její "zakódování". jedná se o velmi náročnou programátorskou práci, při které je grafická podoba webu rozebrána v gafické vrstvě a vrácena na web v podobě kódu. Zpravidla se jedná o některou z forem kódu HTML. Grafik je tedy většinou i kódérem / programátorem, který umí a ví jak převést svůj návrh do podoby použitelné na internetové stránky.

 

Webdesign

Pokud nás klient osloví s objednávkou resp. poptávkou na webdesign svých internetových stránek většinou požadujeme tyto nedílné propriety www, ze kterých při návrhu vycházíme:

  • firemní design - tzv. corporate indentity - jedná se o vizuální prezentaci firemních dokumentů, loga atd. - v případě, že společnost firemní design nevlastní a nemá ani logo, např. se jedná o zcela novou společnost, nabídneme Vám vyhotovení corporate intetity packu. Tento balíček spočívá v návrhu loga, logotypu, vizitek, hlavičkového papíru. Firemní design musí být shodný s podobou internetových stránek a jiných dokumentů, proto se jedná o základní prvek výstavby www a webdesignu.
  • grafický manuál - velice úzce souvisí z corporate identity, neboť určuje vizuální vlastnosti jednotlivých prvků corporate identity balíčku a potažmo také vizuální styl celé firmy.
  • Požadavky na funkčnosti webu
  • Barevnost webu
  • Výčet zajímavé konkurence na internetu

Následuje kolo průzkumu a návrhu ceny grafického designu dle časové náročnosti použité technologie a rozsahu webu a běžné obchodní jednání stran ceny a podoby webu.

 

Redesign

Naši zákazníci se na nás obracejí s možností redesignu z několika možných důvodů. V prvé řadě je to líbivost jejich stávajícho webu a s ní související trendy vývoje designu konkurenčních nebo jiných webů. Dalším důvodem mohou být změny ve firemním brandingu resp., změna značky apod. A nebo klient zkrátka potřebuje a chce využít novinek na trhu s webovými stránkami.

Proces okolo redesignu je velice obdobný klasickému návrhu webdesignu, nicméně je vybaven jedním prvkem navíc a tím je stávající webdesign. Ze stávajícího webového designu jsme zpravidla schopni vypozorovat dobré a špatné vlastnosti stávajícího takovým způsobem, abychom tuto zkušenost promítli do návrhu nového designu a vyhnuli se předchozím chybám. Jedná se tedy i o optimaliyační proces, který má za úkol vylepšit a zefektivnit Vaše stávající internetové stránky.

 

Nabídka

Navrhneme zbrusu nový profesionální design pro Vaše internetové stránky. Připravíme reklamní bannery dle požadavků, upravíme či vytvoříme korporátní identitu. Zakódujeme grafický návrh do internetové stránky. Navrhneme Vám optimální strukturu webu a navigace.

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@shineweb.cz nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

 

Kontaktujte nás:

Kontaktní formulář:
* povinné
Kontaktní údaje:

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu, e-mailu i pomocí uvedeného formuláře, který odešle zadaná data stejně jako Váš e-mail.

 

  • E-mail: info@shineweb.cz

 

QR vizitka

Uložte si rychle a jednoduše bez opisování naši vizitku pro případ potřeby na svém mobilní telefonu nebo tabletu.

statistika