Vyhledávání
S*W* - ShineWeb.cz - Tvorba www a Marketing

www stránky, e-shopy, aplikace, marketing

* Vyberte si řešení, které Vám vyhovuje, ne takové, které Vám nutí ostatní. Měli byste vědět o všech možnostech a rozhodovat se svobodně. Náš přístup je lidský, ne B2B či B2C, ale H2H, human to human.

Sociální sítě

Sociální sítě

Jste hrdými majiteli nebo chcete být hrdými majitely firemních účtů na sociálních sítích jakými jsou např facebook s tisícovkami "lajků" a sdílení obsahu? Umíme to zařídit.

Systematickou správou a aktivní účastí na síti k Vám dovedeme nové uživatele této sítě. Budeme za Vás přinášet novinky s oboru pro Vaše uživatele tak, abychom je nepřestali bavit. Umíme pořádat regulérní soutěže prostředí sociální sítě a mnohé další. Svou efektivní prací na Vašich sociálních sítích Vám dokážeme ušetřit obrovské množství času, který můžete využít lépe.

Dlouhodobými experimenty jsme dosáhli znalosti chování sociálních sítí a davových reakcí na určité podněty v přesně definovaných časových intervalech. Přestože davové reakce jsou jedním z nejméně probádaných marketingových nástrojů dosáhli jsme v tomto oboru poměrně přesvědčivých výsledků.

V případě zájmu o naše služby v oblasti sociálních sítí nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktech, resp. pomocí kontaktního formuláře.

 

Kontaktujte nás:

Kontaktní formulář:
* povinné
Kontaktní údaje:

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu, e-mailu i pomocí uvedeného formuláře, který odešle zadaná data stejně jako Váš e-mail.

 

  • E-mail: info@shineweb.cz

 

QR vizitka

Uložte si rychle a jednoduše bez opisování naši vizitku pro případ potřeby na svém mobilní telefonu nebo tabletu.

statistika