Vyhledávání
S*W* - ShineWeb.cz - Tvorba www a Marketing

www stránky, e-shopy, aplikace, marketing

* Vyberte si řešení, které Vám vyhovuje, ne takové, které Vám nutí ostatní. Měli byste vědět o všech možnostech a rozhodovat se svobodně. Náš přístup je lidský, ne B2B či B2C, ale H2H, human to human.

Grafické práce

Grafika

Ve většině případů jsou internetové stránky a veškerý marketing velice úzce spjaty s designem, grafikou a grafickými pracemi, což je jeden z dobrých důvodů proč mít v týmu také výborné grafiky a designery. Výsledkem pak mohou být jakékoliv grafické výstupy pro Vaše potřeby včetně korporátního designu nebo třeba jen nového neokoukaného tlačítka na Vaše staré webovky. Grafika je ta zábavnější část naší práce, plná vzrušení a očekávání reakce druhé strany.

Dovolte nám tedy prostřednictvím společnosti S*W* nabídnout Vám své grafické služby. Naše zkušenosti v oblasti grafického designu pramení především z návrhu designu internetových stránek a možná právě proto umíme zaujmout jednoduchostí a čistotou našich návrhů.

Spolupracujeme s renomovanými společnosti, které se zabývají tiskem grafik ve všech možných formátech a tvarech. Umíme navrhnout a tisknout vše od vizitek přez vstupenky, plagáty až po různě tvarované 3D objekty. Různé materiály a technologie nejsou problém, tohle nás baví.

Pro zájem o vytvoření či vyhotovení Vaší grafiky nás kontaktujte prostřednictvím některého z níže uvedených kontaktů nebo kontaktního formuláře.

 

Kontaktujte nás:

Kontaktní formulář:
* povinné
Kontaktní údaje:

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu, e-mailu i pomocí uvedeného formuláře, který odešle zadaná data stejně jako Váš e-mail.

 

  • E-mail: info@shineweb.cz

 

QR vizitka

Uložte si rychle a jednoduše bez opisování naši vizitku pro případ potřeby na svém mobilní telefonu nebo tabletu.

statistika