Vyhledávání
S*W* - ShineWeb.cz - Tvorba www a Marketing

www stránky, e-shopy, aplikace, marketing

* Vyberte si řešení, které Vám vyhovuje, ne takové, které Vám nutí ostatní. Měli byste vědět o všech možnostech a rozhodovat se svobodně. Náš přístup je lidský, ne B2B či B2C, ale H2H, human to human.

Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače - SEO

Optimalizace pro vyhledávače - anglicky zkráceně SEO, je pojem z mnoha stran zkoumaný a mnoha mýty opředený, nicméně se nejedná o nic tak záhadného jak se na první pohled může zdát.

Pokud chcete, aby vaše stránky byly na internetu vidět, aby na ně chodili návštěvníci a to nejen tak ledajací, ale přímo cílová skupina, je potřeba použít SEO. Je potřeba přizpůsobit internetové stránky a jejich okolní prostředí tak, aby byly pro vyhledávací mechanismy, roboty a koneckonců i pro budoucí zákazníky co možná nejzajímavější. Všechny vyjmenované skupiny vyžadují trochu odlišný přístup k realizaci SEO a v tomto směru je potřeba velmi pečlivě zvažovat, jakm způsobem zaujmout.

SEO se provádí vždy dvěma způsoby zároveň. Jedině vhodnou kombinací těchto dvou způsobů je možno získat dobré výsledky. První způsob má svůj název, tzv. SEO on page, čili optimalizace přímo na Vašich internetových stránkách. Druhý způsob nazýváme SEO off page, čili optimalizace prováděná v okolí stránky, mimo ni. Do tohoto způsobu pak spadá marketingová metoda SEM.

SEO lze provádět, jako každý jiný obor dobře nebo špatně. V tomto případě ovšem "špatně" může znamenat i penalizaci Vašich internetový stránek a jejich definitivní nebo dočasné odtranění z výsledků vyhledávání. Je proto nutné velmi dobře zvažovat jakého optimalizátora si vyberete.

V případě zájmu o optimalizaci Vašich internetových stránek nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktech, resp. pomocí kontaktního formuláře.

 

Kontaktujte nás:

Kontaktní formulář:
* povinné
Kontaktní údaje:

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu, e-mailu i pomocí uvedeného formuláře, který odešle zadaná data stejně jako Váš e-mail.

 

  • E-mail: info@shineweb.cz

 

QR vizitka

Uložte si rychle a jednoduše bez opisování naši vizitku pro případ potřeby na svém mobilní telefonu nebo tabletu.

statistika