Vyhledávání
S*W* - ShineWeb.cz - Tvorba www a Marketing

www stránky, e-shopy, aplikace, marketing

* Vyberte si řešení, které Vám vyhovuje, ne takové, které Vám nutí ostatní. Měli byste vědět o všech možnostech a rozhodovat se svobodně. Náš přístup je lidský, ne B2B či B2C, ale H2H, human to human.

Domény a hosting

Domény a hosting

Doména a hosting jsou dvě odlišné věci, které spolu ovšem nesmazatelně souvisí a jedna bez druhé slouží poněkud k jiným účelům než k prezentaci e-shopu či www stránky. Konkrétně a zjednodušeně, hosting je místo k uložení souborů vašich internetových stránek a doména pak pojmenováním tohoto místa, tak aby bylo možné toto místo bez problémů vyhledat atd.

Našim prostřednictvím Vám můžeme nabídnout speciální tarify hostingu použitého právě ideálně k Vaší aplikaci. Zaregistrujeme na Vás doménu dle vašeho výběru a přiřadíme k ní náš hosting. V tuto chvíli se naše ceníky hostingů pohybují dle aktuálního kurzu a cen našich poskytovatelů, a to se týče i cen domén. Ceny tedy určujeme aktuálně dle potávky a požadavků na aplikaci.

 

Výběr a koupě domény

Domény mají stromovou strukturu a stejně jako v reálném světě je doménový (adresní prostor) rozdělen.
Máme tedy domény prvního řádu, jakými jsou .CZ, .ORG, .COM a podobně a tyto vznikají na základě rozhodnutí mezinárodních správních orgánů, které definují i jejich správce.
Správci domén prvního řádu jsou pak oprávněni vydávat k užívání domény druhého řádu, jakými pak již jsou např. SHINEWEB.CZ, UNITEDFASHION.CZ a milióny dalších.

 

Výběr domény

Velmi doporučuji se při výběru doménového jména poradit s odborníkem.

Doménové jméno ovlivňuje jakým způsobem budete pro návštěvníky svých stránek zapamatovatelní a zároveň tedy ovlivňuje i metodu, kterou bude potřeba použít k optimalizaci Vašich stránek pro vyhledávače pro získání co nejvyššího počtu návštěvníků, resp. co největšího počtu konverzí při prodeji na stránkách.

Doménové jméno ovlivnuje jak Vás budou vaši návštěvníci vnímat a vyhledávat.

Výběr domény s odborníkem zpravidla probíhá tak, že mu sdělíte zda máte představu o jménu webu, jakou činností se chcete zabývat a co byste nejraději propagovali. Odborník na základě Těchto indicí pak vytipuje společně s Vámi klíčová slova do doménového jména, poodhalí Vaši budoucí konkurenci a ve finále i zjistí, které domény jsou v doménovém prostoru volné a v jakých cenách.

V případě, že budete mít zájem o rezervaci konkrétní domény, užití některého z programů námi poskytovaného hostingu nebo jen konzultaci k určení toho Vašeho správného doménového jména neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených kontaktech či nám přímo napsat prostřednictvím kontaktního furmuláře. Budeme Vás neprodleně kontaktovat a řešit Vaše zadání tak, abychom Vám plně poskytli náš servis.

Kontaktujte nás:

Kontaktní formulář:
* povinné
Kontaktní údaje:

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu, e-mailu i pomocí uvedeného formuláře, který odešle zadaná data stejně jako Váš e-mail.

 

  • E-mail: info@shineweb.cz

 

QR vizitka

Uložte si rychle a jednoduše bez opisování naši vizitku pro případ potřeby na svém mobilní telefonu nebo tabletu.

statistika