Vyhledávání
S*W* - ShineWeb.cz - Tvorba www a Marketing

www stránky, e-shopy, aplikace, marketing

* Vyberte si řešení, které Vám vyhovuje, ne takové, které Vám nutí ostatní. Měli byste vědět o všech možnostech a rozhodovat se svobodně. Náš přístup je lidský, ne B2B či B2C, ale H2H, human to human.

Tvorba e-shopu

Tvorba e-shopu

Internet je v dnešní době už nejen komunikačním médiem, ale také prostředkem k prodeji zboží a služeb. Jediné co je třeba k zahájení prodeje na internetu je právě internetový obchod v jakékoliv formě. Formy internetového obchodování mohou být samotné e-shopy, aukční portály, slevové portály, úložiště dat a další a další. Záleží na každém nápadu, Vaší individualitě a naší spolupráci.

Nabízíme Vám tvorbu e-shopu s individuálním přístupem. Umíme vytvořit jakoukoliv funkcionalitu jakou si usmyslíte. Naše hotová řešení umí skladové zásoby, automatickou elektronickou fakturaci, export zboží do jakýchkoliv srovnávačů včetně google nákupů, komentáře kupců a hodnocení zboží, moderovanou diskuzi, srovnávání zboží, integrované statistiky nákupů i návštěvníků, poukazy, slevy, akce, odesílání newsletterů, platby platebními bránami, fotogalerie, inzerce, katalogy a mnohá a mnohá další.

Stejně jako v případě tvorby www stránek je v první řadě při návrhu e-shopu jeho design a přizpůsobení designu jeho funkcím. Dalšími součástmi je programová výbava e-shopu dle Vašich požadavků, jeho správa, počáteční start a optimalizace pro vyhledávače. Především pak považujeme za extra důležitý u začínajícího e-shopu jeho start, proto Vás provedeme všemi "porodními bolestmi" okolo Vašeho startu, tak abyste úspěšně začali budovat svůj business bez obvyklých startovacích zaváhání.

V případě zájmu o některé z výše uvedeného nás neváhejte kontaktovat dle níže uvedených kontaktních údajů, resp. pomocí našeho kontaktního formuláře.

 

Kontaktujte nás:

Kontaktní formulář:
* povinné
Kontaktní údaje:

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu, e-mailu i pomocí uvedeného formuláře, který odešle zadaná data stejně jako Váš e-mail.

 

  • E-mail: info@shineweb.cz

 

QR vizitka

Uložte si rychle a jednoduše bez opisování naši vizitku pro případ potřeby na svém mobilní telefonu nebo tabletu.

statistika